Swiss Education Group
Mehmondo'stlik, biznes va oshpazlik san'ati bo'yicha qariyb 40 yillik tajribaga ega bo'lgan holda, biz Shveytsariya mehmondo'stligining buyuk an'analarida mustahkam ildiz otganmiz.
Biz o'quvchilarimizni mehmondo'stlik sanoatida va undan tashqarida rivojlanishi uchun zarur bo'lgan etakchilik va tadbirkorlik ko'nikmalari bilan jihozlashga sodiqmiz. Biz bakalavr va magistr darajalarini o'z ichiga olgan mehmondo'stlik bo'yicha ta'lim kurslarining keng doirasini taklif qilamiz. Shuningdek, biz qisqa muddatli professional kurslarni taklif qilamiz, shuning uchun talabalar o'zlarining shaxsiy ta'lim ehtiyojlari va kasbiy qiziqishlariga mos keladigan dasturni tanlashlari mumkin.
Mehmondo'stlikning kelib chiqishi
Yevropaning qoq markazida joylashgan Shveytsariya butun dunyoda hurmatga sazovor va nishonlanadi. Uning zamonaviy mehmondo'stlik vatani sifatidagi obro'si 19-asrda butun dunyodan boy sayyohlar, aristokratiya va qirollik oilasi musaffo tog' havosidan nafas olish va hayratlanarli manzaralarni boshdan kechirish uchun ommaviy ravishda kelganlarida asos solingan. Birinchi saroy tipidagi mehmonxonalar ularni joylashtirish va ehtiyojlarini qondirish uchun qurilgan.
Dunyodagi birinchi mehmondo'stlikni boshqarish maktabi 1893 yilda Shveytsariyada tashkil etilgan bo'lib, mehmondo'stlik, biznes va oshpazlik ta'limida uzoq vaqtdan beri mukammallikka erishgan. Shveytsariyaning innovatsiyalarga sodiqligi bugungi dinamik va tez rivojlanayotgan dunyoga juda moslashtirilgan. U hashamat, sifat va xizmatga sodiqligi bilan dunyoga mashhur. Shveytsariya savoir-faire bitiruvchilarimizni sanoatda va undan tashqarida yuqori talabga ega qiladi.
Swiss Education Group deyarli 40 yildan beri mehmondoʻstlik, biznes va oshpazlik sanʼati boʻyicha jahon darajasidagi tajribalarni taqdim etib keladi. Bizning an'analarimiz Shveytsariya mehmondo'stligining boy tarixiga asoslanadi. Biz ertangi kun mutaxassislariga raqobatbardosh bozorda muvaffaqiyat qozonishlari uchun zarur bo‘lgan ko‘nikmalarni berishga intilamiz. Bizning barcha maktablarimiz mehmondo'stlik bo'yicha ta'lim bo'yicha global va milliy reytinglarda yuqori o'rinlarni egallaydi. Bu bizning xodimlarimiz sifatiga, dasturlarimiz va o‘qitish metodikamizning mukammalligiga hamda zamonaviy kampuslarimizga berilgan hurmatdir.
MAKTABLAR:
• Sezar Ritz kollejlari Shveytsariya
• Shveytsariya pazandachilik san'ati akademiyasi
• Shveytsariya mehmonxona boshqaruvi maktabi
• Montreux mehmonxona instituti
Bir umr izlanishlar va yutuqlar
Mosimann kollektsiyasi pazandachilik sanoatiga qiziqqan har bir kishi uchun haqiqiy ilhom manbai hisoblanadi. Uning shaxsiy esdalik to'plami, tarixiy pazandachilik kitoblari, butun dunyo bo'ylab menyular va retseptlar orqali Mosimann to'plami mehmondo'stlik dunyosi haqida noyob tushunchani taqdim etadi. Chef Mosimann talabalar shaharchasida talabalar bilan muloqot qilishni yaxshi ko'radi va doimiy mehmon ma'ruzachi hisoblanadi. U, shuningdek, turli xil pazandalik san'ati akademiyasi Shveytsariya oshpazlik tanlovlarida hakamlar hay'ati a'zosi sifatida ishlaydi.
Bitiruvchilarning global tarmog'i
35 bo'lim va 24 000 dan ortiq bitiruvchilar a'zolari bilan bizning bitiruvchilarimiz dunyodagi eng yirik mehmondo'stlik bitiruvchilari tarmoqlaridan biriga kirish imkoniga ega. Swiss Education Group Global Alumni Network platformasi oʻz tarmogʻini kengaytirish va kasbiy martabalarini rivojlantirishga intilayotgan talabalar va bitiruvchilar uchun kuchli vositadir. Bu sizni bitiruvdan keyin qo'llab-quvvatlash majburiyatimizning bir qismidir.
97%  TALABALAR OʻQUVNI BITIRAGAN ISHGA ALINDI
90% BITIRUVCHILAR BOSHQARUV LAVOZLARINI ISHLAB CHIQARISH YOKI OʻZ KOMPANINI TUZGAN BITITUGAN SOʻNG BESH YILDA
70%  MEHMONXONAJ, TURIZM VA PAZONA SEKTORLARIDA ISHLASH
30%  MASLAHAT, TA'LIM, MOLIYA VA SOG'LIQNI SOG'LIK HAQIDAGI ISHLASH
SEG Alumni Network a'zolari eksklyuziv takliflarga ega. Biz doimiy ravishda maxsus takliflarimizni kengaytiramiz. Barcha so'nggi chegirmalar uchun aloqada bo'ling.
- Barcha SEG dasturlari uchun chegirmalar: onlayn va shaxsan
- tarmoq tadbirlari va uchrashuvlarga taklif
- Hosco-da eksklyuziv bitiruvchilar tarmog'iga kirish
- Hamkorlik va hamkorlik imkoniyatlari
- Hamjamiyatimiz bilan o'z brendingizni ko-brend qilish / targ'ib qilish imkoniyatlari
Biz sizning Shveytsariyada Swiss Education Groupda o’qishni boshlashingiz uchun qanday yordam berishimiz mumkin?

Swiss Education Group
Swiss Education Group (SEG) — крупнейшая частная педагогическая компания в Швейцарии. В настоящее время мы управляем 4 лучшими в мире школами гостеприимства, и на наших курсах обучается более 6000 студентов.
Имея почти 40-летний опыт работы в сфере гостеприимства, бизнеса и кулинарного искусства, мы прочно укоренились в великих традициях швейцарского гостеприимства.
Мы стремимся вооружить наших студентов лидерскими и предпринимательскими навыками, необходимыми им для процветания в индустрии гостеприимства и за ее пределами. Мы предлагаем широкий спектр курсов обучения гостеприимству, включая степени бакалавра и магистра. Мы также предлагаем короткие профессиональные курсы, поэтому студенты могут выбрать программу, соответствующую их индивидуальным потребностям в обучении и профессиональным интересам.
Истоки гостеприимства
Расположенная в самом сердце Европы, Швейцария пользуется уважением и славой во всем мире. Его репутация как места зарождения современного гостеприимства была создана в 19 веке, когда богатые туристы, аристократия и члены королевской семьи со всего мира массово приезжали, подышать первозданным горным воздухом и насладиться захватывающими дух пейзажами. Первые отели дворцового типа были построены для их размещения и удовлетворения их потребностей.
Первая в мире школа гостиничного менеджмента была основана в Швейцарии в 1893 году, что положило начало давней традиции передового опыта в области гостеприимства, бизнеса и кулинарного образования. Стремление Швейцарии к инновациям идеально соответствует сегодняшнему динамичному и быстро развивающемуся миру. Он всемирно известен своей приверженностью роскоши, качеству и обслуживанию. Благодаря швейцарскому мастерству наши выпускники пользуются большим спросом в отрасли и за ее пределами.
Swiss Education Group уже почти 40 лет предоставляет первоклассное образование в области гостеприимства, бизнеса и кулинарного искусства. Наши традиции уходят корнями в богатую историю швейцарского гостеприимства. Мы стремимся дать будущим профессионалам навыки, необходимые им для процветания в конкурентной среде. Все наши школы занимают лидирующие позиции в мировых и национальных рейтингах образования в сфере гостеприимства. Это дань уважения качеству наших сотрудников, превосходству наших программ и методологии обучения, а также нашим ультрасовременным кампусам.
ШКОЛЫ:
Cesar Ritz Colleges Швейцария
Академия кулинарного искусства Швейцарии
Швейцарская школа гостиничного менеджмента
Гостиничный институт Монтрё
Целая жизнь исследований и достижений
Коллекция Mosimann — источник истинного вдохновения для всех, кто интересуется кулинарией. Благодаря его личной коллекции памятных вещей, исторических кулинарных книг, меню со всего мира и рецептам, коллекция Мосиманна предлагает уникальное представление о мире гостеприимства. Шеф-повар Мосиманн любит общаться со студентами в кампусе и регулярно выступает с докладами. Он также является членом жюри различных кулинарных конкурсов Академии кулинарного искусства Швейцарии.
Глобальная сеть выпускников
С 35 отделениями и более чем 24 000 выпускников наши выпускники имеют доступ к одной из крупнейших сетей выпускников в сфере гостеприимства в мире. Платформа Swiss Education Group Global Alumni Network — это мощный инструмент для студентов и выпускников, стремящихся расширить свою сеть и развивать свою профессиональную карьеру. Это часть нашего обязательства поддерживать вас после окончания учебы.
97% СТУДЕНТОВ ПРИНИМАЮТ НА РАБОТУ ПОСЛЕ ВЫПУСКА
90% ВЫПУСКНИКОВ ЗАНИМАЮТ РУКОВОДЯЩИЕ ДОЛЖНОСТИ ИЛИ СОЗДАЛИ СОБСТВЕННУЮ КОМПАНИЮ В ТЕЧЕНИЕ ПЯТИ ЛЕТ ПОСЛЕ ВЫПУСКА
70% РАБОТАЮТ В СФЕРЕ ГОСТЕПРИИМСТВА, ТУРИЗМА И КУЛИНАРИИ
30% РАБОТАЮТ В КОНСУЛЬТАЦИЯХ, ОБРАЗОВАНИИ, ФИНАНСАХ И ЗДРАВООХРАНЕНИИ
Члены сети выпускников SEG имеют право на эксклюзивные предложения. Мы постоянно расширяем наши специальные предложения. Оставайтесь на связи, чтобы быть в курсе всех последних предложений.
- Скидки на все программы SEG: онлайн и лично.
- Приглашение на сетевые мероприятия и встречи
- Доступ к эксклюзивной сети выпускников на Hosco
- партнерские отношения и возможности сотрудничества
- Возможности для совместного брендинга / продвижения вашего бренда в нашем сообществе
Что мы можем сделать для вас, чтобы вы начали учиться в стране Швейцария в учебном заведении Swiss Education Group?