Ulster universiteti - bu 1845 yildan boshlangan ko'p kampusli universitet. Hozirda universitet Shimoliy Irlandiyada o'z ildizlaridan tashqariga chiqib, ilgari QA Business School deb nomlangan QA High Education bilan hamkorlikda ishlaydigan London va Birmingemdagi filiallarini o'z ichiga oldi. U xalqaro universitet bo'lib, 80 dan ortiq mamlakatlardan 2000 dan ortiq xalqaro talabalar va 121 mamlakatdan kelgan bitiruvchilarga ega.
Filiallar shaharchalarida xalqaro miqyosda tan olingan, to'liq akkreditatsiyadan o'tgan bakalavr va magistr darajalari mavjud. U tadqiqot, ish joyida o'qitish va professional tashkilotlar tomonidan tan olinadigan darajadagi obro'ga ega.
U talabalar uchun eng yaxshi imkoniyatlarni yaratishga, ish joyida o'rganishga e'tibor berishga qaratilgan. Bu Ulster bitiruvchilarining 92% dan ortig'i ish bilan ta'minlanganligi yoki 6 oy davomida o'qishni davom ettirishiga yordam beradi (DLHE so'rovi 2018).
Nima uchun Ulster?
• Sanoat ta'limiga yo'naltirilgan diplom kurslari
• So'nggi amaliy bilimlarga ega ilmiy xodimlar
• Grantlar va stipendiyalar uchun ajoyib imkoniyatlar
• Barcha bakalavriat va magistratura dasturlari uchun raqobatbardosh narxlar.
• Rag'batlantiruvchi o'quv dasturi
• Yetakchi ish beruvchilar bilan mislsiz munosabatlar martaba imkoniyatlarini yaratadi.
• London va Birmingemdagi yuqori sifatli talabalar shaharchasi infratuzilmasi.
• 20 yildan ortiq vaqt davomida biznes va AT sohasidagi ko'nikmalarini rivojlantirgan va Buyuk Britaniyadagi eng yirik korporativ ta'lim ta'minotchisi bo'lgan QA bilan hamkorlik.
Yo'nalishlar
• Hisoblash tizimlari
• Menejment bilan buxgalteriya hisobi
• Xalqaro biznes
Qabul talablari
• IELTS 6.0
• BCC darajalari A darajasida yoki xalqaro ekvivalentda
• GCSE matematikasi yoki unga teng keladigan B darajasi
• Tegishli yo'nalish bo'yicha bakalavr darajasi (magistr darajasi uchun)
Yashash joyi
Ular uydan uzoqda yashash talabalar tajribasining muhim qismidir va ular yashash uchun mukammal joy topishingiz kerakligini tushunadilar.
Joylashuvlar
London
Ko'plab mashhur kafelar, West End va bozorlarga yaqin joyda joylashgan London Kampusi London markazida o'qish uchun ajoyib joy.
Birmingem
Birmingem kampusi shaharning markazida joylashgan bo'lib, yirik transport markazlari, kafelar, savdo markazlari va muzeylarga yaqin joylashgan.
Shimoliy Irlandiya
Ular Shimoliy Irlandiyada Belfast va Derri-Londonderridagi jonli shahar joylaridan tortib, tabiiy Kolen va Jordanstaungacha bo'lgan 4 ta kampusga ega.
Biz sizning Irlandiyada Ulster Universiteti da o’qishni boshlashingiz uchun qanday yordam berishimiz mumkin?

Ольстерский Университет
Ольстерский университет - это университет с несколькими кампусами, история которого восходит к 1845 году. В настоящее время университет вышел за пределы своих корней в Северной Ирландии и включает филиалы в Лондоне и Бирмингеме, которые работают в партнерстве с QA Higher Education, ранее называвшимся бизнес-школой QA. Это международный университет, в котором обучается более 2000 иностранных студентов из более чем 80 стран и выпускников из 121 страны.
Кампусы филиалов предлагают всемирно признанные полностью аккредитованные степени бакалавра и магистра. У нас отличная репутация в области исследований, обучения на рабочем месте и уровня признания, предоставляемого профессиональными организациями.
Он направлен на создание лучших возможностей для своих студентов, делая упор на обучение на рабочем месте. Это способствует тому, что более 92% выпускников Ольстера трудоустраиваются или продолжают обучение в течение 6 месяцев (опрос DLHE 2018).
Почему Ольстер?
• Дипломные курсы, ориентированные на отраслевое образование
• Академический персонал, обладающий новейшими практическими знаниями
• Отличные возможности для получения стипендии и стипендий
• Конкурентоспособные цены на все программы бакалавриата и магистратуры.
• Стимулирующая учебная программа
• Беспрецедентные связи с ведущими работодателями создают возможности для карьерного роста.
• Высококачественная инфраструктура кампусов в Лондоне и Бирмингеме.
• Партнерство с QA, которые более 20 лет развивают бизнес и ИТ-навыки и являются крупнейшим поставщиком корпоративного обучения в Великобритании.
Направления
• Вычислительные системы
• Бухгалтерский учет с руководством
• Международный бизнес
Требования при поступлении
• IELTS 6.0
• Оценки BCC на уровне A или международный эквивалент
• Оценка B по математике GCSE или эквивалентная
• Степень бакалавра в смежной области (для степени магистра)
Они понимают, что жизнь вдали от дома - важная часть студенческого опыта, и они понимают, что вам нужно найти идеальное место для жизни.
Локации
Лондон
Идеально расположенный недалеко от многих популярных кафе, Вест-Энда и рынков, лондонский кампус - отличное место для учебы в самом центре Лондона.
Бирмингем
Кампус Бирмингема находится в самом центре города, недалеко от основных транспортных узлов, кафе, торговых центров и музеев.
Северная Ирландия
У них есть 4 кампуса в Северной Ирландии, от оживленных городских районов в Белфасте и Дерри-Лондондерри до живописных мест Колрейна и Джорданстауна.
Что мы можем сделать для вас, чтобы вы начали учиться в стране Ирландия в учебном заведении Ольстерский Университет?