Avstraliya Nortwest Universiteti
Nortwest kolleji biznes, menejment, marketing, loyihalarni boshqarish va veb-saytlarni ishlab chiqish bo'yicha sertifikatlardan Diplom va ilg'or diplom darajasiga qadar keng doiradagi kurslarni taklif etadi. Biz kurslarni sinchkovlik bilan tanladik va o‘quv rejamiz bo‘yicha maslahatlashish uchun soha vakillaridan foydalandik.
Bizning treningimiz sanoat benchmarkidan haqiqiy tajriba orttirishga qaratilgan.
O'qishni boshlashdan oldin siz majburiy talaba yo'nalishidan o'tishingiz kerak. Ushbu yo'nalishning bir qismi bizga kerakli ma'lumotlarni taqdim etishdir. Bunga USI raqamingiz, manzilingiz va aloqa ma'lumotlaringiz kiradi. Shuningdek, siz bizga favqulodda aloqa ma'lumotlarini taqdim etishingiz kerak - Avstraliya va chet elda. Ushbu bo'limda siz kollej narxlari, to'lovlar va boshqa to'lovlar hamda kollejingiz shartlari va shartlari haqida barcha kerakli ma'lumotlarni topasiz, iltimos, hamma narsani diqqat bilan o'qing.
Malakalar
• Sertifikat III
• Sertifikat IV
• Diplom
• Yuqori daraja diplomi
• Bitiruvchi diplomi
• Universitet diplomlarini olish yo'llari - quruqlikda va onlayn
Biz sizning Avstraliyada Avstraliya Nortwest Universiteti da o’qishni boshlashingiz uchun qanday yordam berishimiz mumkin?

Нортвес Колледж в Австралии
Северо-западный колледж предлагает широкий спектр курсов по бизнесу, менеджменту, маркетингу, управлению проектами и разработке веб-сайтов от сертификатов до уровня диплома и продвинутого уровня. Мы тщательно отобрали курсы и привлекаем представителей отрасли для консультаций по нашей учебной программе.
Наше обучение направлено на получение реального опыта работы с отраслевым эталоном.
Прежде чем приступить к учебе, вы должны пройти обязательную студенческую ориентацию. Частью этой ориентации является предоставление нам необходимой информации. Это включает в себя ваш номер USI, адрес и контактную информацию. Вы также должны предоставить нам контактные данные для экстренных случаев — в Австралии и за рубежом. В этом разделе вы найдете цены колледжа, сборы и другие сборы, а также всю необходимую информацию об условиях вашего колледжа, пожалуйста, внимательно прочитайте все.
Квалификация
• Сертификат III
• Сертификат IV
• Диплом
• Диплом Продвинутый
• Диплом Выпускника
• Способы получения университетских степеней - на суше и в Интернете
Что мы можем сделать для вас, чтобы вы начали учиться в стране Австралия в учебном заведении Нортвес Колледж в Австралии ?