Chet elda o`qishning afzalliklari
"Ma'lumotli va ma'lumotsiz odamning tirik bilan o'lik o'rtasidagi farqi bir xil." Miloddan avvalgi 322 yil Aristotel.
Hech bir kimsa kelajakka qaray olmasligi dargumon. Ammo har birimiz kelajakni yanada yorqinroq, tinch va farovon qilish uchun ko'p ish qilishimiz mumkin.
Ishonamizki, muvaffaqiyatli kelajak uchun kuchli poydevor qo'yishning eng ishonchli va samarali usuli bu chet elda ta'lim olishdir.
Nima sababdan chet elda o’qish yaxshiroq?
Bu savolga javob berish qiyin emas. So'nggi 20 yil davomida ta'lim tizimi bir nechta zarbalarni boshdan kechirdi va hatto eng yaxshi universitet va maktablarda ham o'qitish darajasi, afsuski, barqaror ravishda pasayib bormoqda. Shu bilan birga, chet el o'quv yurtlari ta'lim usullarini takomillashtirish va infratuzilmani yangilashni davom ettirmoqdalar, shu bilan birga ular o'rtasidagi qattiq raqobat chet elda olingan ta'lim sifatini bosqichma-bosqich oshirishga olib keladi.
Bizning universitetlarimiz va maktablarimiz byudjet pullari uchun raqobatlashayotgan bir paytda, chet elda ular talaba uchun kurashadilar va har yili balandlikni ko'taradilar.
Ammo biz Angliya, AQSh, Kanada, Yangi Zelandiya, Janubiy Koreya, Italiya, Germaniya, Frantsiya, Xitoyda o'qishni tavsiya qilishimizning asosiy sababi - bu mamlakatlarda o'qitish haqiqatan ham (va bu ko'plab avlodlarning tajribasi bilan tasdiqlangan) shaxsiy potentsialdan maksimal darajada foydalanishga va hayotdagi eng ulug'vor maqsadlarga erishishga imkon beradi.
Faktlarga bir nazar tashlasak:
• Rossiya, Qozog'iston, O'zbekiston, Sharqiy Evropa, Janubi-Sharqiy Osiyodagi eng muvaffaqiyatli kompaniyalarning top-menejerlarining 70-foizigacha chet elda tahsil olgan yoki intensiv amaliyot o'tagan.
• Ingliz tili Britaniya imperiyasi qulaganidan keyin nafaqat o'zining global ahamiyatini saqlab qoldi, balki xalqaro aloqalarning asosiy tiliga aylandi. Erkinliksiz, muvaffaqiyatli martaba yaratish deyarli imkonsizdir.
• Barcha xalqaro reytinglarga ko'ra, Angliya va AQSh universitetlari ko'p yillar davomida dunyodagi eng yaxshi universitetlar deb tan olingan.
• Dunyodagi eng badavlat oilaning har ikkinchi avlodi Buyuk Britaniya, AQSh yoki Shveytsariya maktablarida tahsil oladi.
Agar siz kelajakda muvaffaqiyatli bo'lishni, yaxshi maoshli ish topishni yoki o'z biznesingizni qurishni istasangiz, unda chet elda ta'lim olish ushbu maqsadlarga erishishning eng yaxshi usuli hisoblanadi!
Bizning kompaniyamiz AQSh, Angliya, Evropa va Osiyoning eng yaxshi o'quv yurtlariga kirish uchun sifatli tayyorgarlikni ta'minlaydi. Bizning ofisimizga keling va professional maslahatchilarimizdan bepul maslahat oling. Sizga muvaffaqiyatli kelajak qurishda sizga yordam berishdan xursand bo'lamiz!!!

Преимущества обучения за рубежом
"Между человеком образованным и необразованным такая же разница, как между живым и мертвым". Аристотель 322 до н. э.
Заглянуть в будущее вряд ли кому-то под силу. Но каждый из нас может сделать многое для того, чтобы будущее стало ярче, спокойнее и благополучней.
Мы убеждены, что самый надежный и эффективный путь к заложению мощного фундамента успешного будущего - образование за рубежом.
Почему учиться лучше за границей?
Ответить на этот вопрос несложно. На протяжении последних 20 непростых для России лет система образования претерпела не одно потрясение, и уровень преподавания даже в лучших вузах и школах страны, к сожалению, неуклонно снижался. В то же время зарубежные образовательные институты продолжали совершенствовать учебные методики, обновлять инфраструктуру, при этом жесткая конкуренция между ними приводит к поступательному росту качества образования получаемого за рубежом.
В то время как наши вузы и школы соревнуются за бюджетные деньги, за границей борются за студента и поднимают планку обучения все выше с каждым годом.
Но главной причиной, почему мы рекомендуем учиться в Англии, США, Канаде, Новой Зеландии, Австралии, Италии, Германии, Франции, Китае является простая истина - обучение в этих странах действительно (и это проверенно опытом многих поколений) позволяет достигнуть максимальной реализации личностного потенциала и добиться самых амбициозных целей в жизни.
Просто взглянем на факты:
- До 70% менеджеров высшего звена наиболее успешных компаний России, Казахстана, Узбекистана, Восточной Европы, Юго-Восточной Азии учились или проходили интенсивные стажировки за рубежом.
- Английский язык не только сохранил после распада Британской империи свое мировое значение, но и стал доминирующим языком международного общения. Без свободного владения им построить успешную карьеру практически невозможно.
- По всем международным рейтингам лучшими вузами мира в течение многих лет признаются университеты Англии и США.
- Каждый второй отпрыск наиболее обеспеченной семьи мира учится в школах Великобритании, США или Швейцарии.
Если вы хотите быть успешными в будущем, получить высокооплачиваемую работу или же построить собственный бизнес, то образование за границей – это самый верный путь достижения этих целей!
Наша компания оказывает качественную подготовку к поступлению в лучшие учебные заведения США, Англии, Европы и Азии. Приходите к нам в офис и получите бесплатную консультацию у наших профессиональных консультантов. Мы будем рады помочь вам построить успешное будущее!!!