Londonda unutilmas yozgi taʼtil.
Har mavsumda dunyoning eng mashhur va go‘zal shaharlarida qisqa muddatli sayohat dasturlarini tashkillashtirib kelayotgan World.uz jamoasi sizlarga "Summer Samp London 2024" lagerini taqdim etadi.Ushbu lager shunchaki sayohat dasturi emas. 12 kun davomida ishtirokchilar Londonning diqqatga sazovor joylari bo‘ylab sayohat qiladilar va haqiqiy ingliz muhitida intensiv ingliz tili darslarida ishtirok etadilar! Angliya lager dasturi bolalarga nima beradi?  - Intensiv ingliz tili darslari, har bir bolaning til bilish darajasiga qarab guruhlarga bo‘lishadi. Professional ingliz tili o‘qituvchilar tomonidan 5 kun davomida ingliz tili darslari bo‘lib o‘tadi. Darslardan so‘ng har bir bolaga sertifikat beriladi, bu sertifikat bolaning partfolyusi uchun kelajakda muhum ro‘l o‘ynaydi. Dasturdagi sayohatlar: lager dasturi 12 kun davom etadi, shu 12 kun ichida reja tuzilib shu reja bo‘yicha Londonni diqqatga sazovor joylarini aylanib chiqishadi, mashhur universitetlar Greenwich, Cambridge, Oxford, East London kabi universitetlarni ekskursiya qilishadi. Bolalar turar joylari: Toshkentdan turib bolalar uchun 5 yulduzli mehmonxonadan joy bant qilib qo‘yiladi. Londonga yetib borgandan so‘ng mehmonxonaga joylashadi. Londonning diqqatga sazovor go‘zal joylarini aylanish uchun, kiriladigan joylar – muzey, bog‘, istirohat bog‘i, Harry Poter muzeyi, o‘yingohlar, ko‘ngil ochar joylarga kirish avto transport metro avtobus biletlari dastur narxi ichida bo‘ladi. Mehmonxonada barcha sharoitlar bor bolalar uchun UK sim kartasi beriladi oilasi ota onasi bilan bog‘lanib turishlari uchun, ikki mahal issiq taom, tozalik anjomlari beriladi. Londonning go‘zal joylarini ko‘proq ko‘rish uchun bolalar bilan ko‘proq piyoda yurishadi. Temza daryosi mashhur Big ben oldida fotosessiyalar haqiqiy ingliz muxiti turistlar bilan suhbat, ingliz teatri, opera konsert bularning barchasi dasturimizdan joy olgan. Bolalar yozgi taʼtilini unutilmas va esda qolarli o‘tkazishi uchun world.uz jamoasi eng zo‘r takliflar va imkoniyatlarni yaratib beradi. London shahrida 12 kun yashash joy: Mehmonxona Dastur 12 kun Har kungi 3 soatlik ingliz tili darslari
• 1 mahal ovqat va yotoq
• Har kungi qiziqarli ekskursiya va ularga kirish biletlari,
• Barcha transport to‘lovlari
• Aeroportdan kutib olish va kuzatib qo‘yish
• Sug‘urta
Muzeylar
Texnologiya muzeyi
Tarix
Biritanskiy
Yosh chegarasi: 7 yoshdan 23 yoshgacha.
Agar yoshingiz katta bo‘lsa shu yoshga to‘g‘ri keladigan ukangiz, jiyaningiz yoki farzandingiz bilan hamrohlikda borsangiz bo‘ladi.London shahridagi lagerga o‘quvchi va talabalar hamda ularning ota-onalari ishtirok etishlari mumkin.

Незабываемые летние каникулы в Лондоне.
Команда World.uz, которая каждый сезон организует краткосрочные туристические программы по самым известным и красивым городам мира, представляет вам лагерь «Summer Samp London 2024». Этот лагерь – это не просто программа путешествий. В течение 12 дней участники будут путешествовать по достопримечательностям Лондона и примут участие в интенсивных уроках английского языка в настоящей английской среде. Что предлагает детям программа английского лагеря? - Интенсивные занятия английским разделены на группы в соответствии с языковым уровнем каждого ребенка. Занятия по английскому будут проводиться профессиональными преподавателями английского языка в течение 5 дней. После занятий каждому ребенку выдается сертификат, который в будущем сыграет важную роль в портфолио ребенка. Экскурсии по программе: программа лагеря длится 12 дней, в течение этих 12 дней будет составлен план и по этому плану посетят достопримечательности Лондона, пройдут такие известные университеты, как Гринвич, Сэмбридж, Оксфорд, Восточный Лондон. посетил. Размещение детей: для детей из Ташкента зарезервированы гостиницы 5 звезд. По прибытии в Лондон они поселятся в отеле. Вход в достопримечательности Лондона - музей, парк, парк развлечений, музей Гарри Поттера, театры, развлекательные заведения, автомобильный транспорт, билеты на автобус метро включены в стоимость программы. В отеле детям со всеми условиями предоставляется британская SIM-карта, чтобы их семьи могли оставаться на связи с родителями, двухразовое горячее питание и чистящие средства. Они больше гуляют с детьми, чтобы увидеть больше красивых мест Лондона. Река Темза, фотосессии перед знаменитым Биг-Беном, настоящая английская атмосфера, общение с туристами, английский театр, оперный концерт – все это включено в нашу программу. Команда world.uz создает лучшие предложения и возможности для проведения незабываемых и запоминающихся летних каникул для детей. 12 дней проживания в Лондоне Сити: гостиничная программа 12 дней Ежедневные 3-часовые уроки английского языка
• 1 прием пищи и постель
• Ежедневные интересные экскурсии и входные билеты,
• Все транспортные расходы
• Встреча в аэропорту и обратно
• Страхование
Музеи
Музей технологий
История
Биританский
Возрастное ограничение: от 7 до 23 лет.
Если вы старше, вы можете поехать с братом, сестрой, племянником или ребенком того же возраста. В лагере в Лондоне могут принять участие школьники и студенты и их родители.